Jak můžete pomoci

JAK MŮŽETE POMOCI VY?

Pár rad pro odeslání dopisu:

– Stáhněte dopis v elektronické podobě do svého e-mailu, (nebo můžete napsat svůj vlastní) 
a na konec něj nezapomeňte připsat své jméno, příjmení a kontaktní adresu (dopis bez těchto údajů
je nevěrohodný a většinou končí smazán) můžete připsat i vaši e-mailovou adresu – (větší šance na odpověď)

– najeďte na stránky www.psp.cz, nebo www.senat.cz, kde vyberte poslance či senátora,
kterého chcete tímto dopisem oslovit.  (Čím více, tím lépe.) Na uvedených stránkách naleznete kontaktní adresy.

– Stáhněte kontakt a přidejte k dopisu.

Zabere vám to zhruba 5 minut času, ale pokud to udělá každý desátý člověk,
výsledkem může být dalších 10, 30, nebo 50 členů vlády na straně zvířecích práv…
A to přece za pouhých 5 minut stojí, protože čím víc hlasů..
tím více zachráněných životů…

Adoptujte si pejska z útulku:
Nekupujte psy od nezodpovědných lidí, kteří mají své feny jen jako továrnu na štěňata. Když nebudou mít odbyt (zájemce) , nebudou znovu a znovu nakrývat. Dejte šanci těm, kteří měli v životě jen smůlu na lidi i osud.

Nechejte svého pejska nebo kočku kastrovat:

Jděte tak příkladem ostatním a pomozte nám zbořit mýtus, že kastrace je proti přírodě. Opak je pravdou, není snad proti přírodě přivést na svět koťata nebo štěňata, které nikdo nechce? A které díky tomu lidé usmrcují, neskutečně krutým způsobem, nebo končí v přeplněných útulcích a v neposlední řadě živoří hladoví
a zablešení na ulici.

Mluvte co nejvíce o problematice nechtěných zvířat:
Zkuste promluvit se svými známými i sousedy, kteří pejska nebo kočku mají, aby je nechali kastrovat a nešířili tak nechtěná štěňata a koťata.

Přispět můžete i vy finančně, darem, službou:

Nemusí jít o 1000,- Kč a vyšší částky. Jen orientačně: větší konzerva stojí do 25,- Kč, menší kolem 15,- Kč, balíček piškotů do 10,- Kč, pytel obyčejných granulí do 200,- Kč.
Pokud nevěříte, že budou Vaše peníze použity na správnou věc, můžete nakoupit jakékoli krmení nebo pamlsky a dovést je osobně. Adresa našeho azylu je: Sadova ev.č. 67, Křelov  78336. Pokud nám budete chtít věci předat osobně, volejte prosím předem na                     Tel.: 604310280, 792272232. Chodíme do práce jako ostatní, proto je potřeba domluvit se předem. Děkujeme za pochopení.

Jen pro Vaši informaci nejde o to udělat nákup za 500,- Kč nebo 1500,- Kč. Za pomoc se počítá i pár balíčků piškotů v hodnotě 40,- Kč.
Není efektivní pokud donese jeden člověk jednou za čas krmení nebo pamlsky za 2000,- Kč, rozhodně lepší a účinnější je, pokud přinese více lidí častěji pár pamlsků nebo konzerv.
Pejsci i kočky jsou vděční za cokoliv. Další forma pomoci je přes virtuální adopci… Více se dozvíte na těchto stránkách, přímo v rubrice „VIRTUÁLNÍ ADOPCE“.

Další pomoc:

Přesto, že máme vlastní azyl snažíme se pomáhat i ostatním azylům a útulkům včetně toho, který založila p.Synková v Ostravě – Heřmanicích na svém pozemku před 25 lety.
Pokud jste z Ostravy a okolí a máte vztah ke zvířatům můžete k p. Synkové docházet ve svém volném čase a vypomáhat jí s úklidem po pejscích a péčí o ně, včetně venčení i pohlazení. Ve svých 70 letech je pro ni složité zvládat úklid i krmení pro více jak 50 pejsků sama.
V takovém množství není opravdu v jejích silách rozdělit lásku a péči tak, jak by si všichni zasloužili i jak by si ona sama přála. Za pomoc bude určitě vděčná. Adresa jejího psího domova:
Ostrava – Heřmanice , ul. Kubínova 25/85, Tel:736189237

Pomozte nám hledat sponzory:

Možná nemáte prostředky právě Vy, ale znáte někoho, kdo má vztah ke zvířatům a nevadilo by mu přispět občas nebo pravidelně na krmení a veterinární péči.

Pokud se rozhodnete Vy jako soukromá osoba, nebo firma pro finanční dar v libovolné částce, byť jen symbolické… je možné předat částku, nebo dar po domluvě i osobně. Finanční dar, můžete poslat také bankovním převodem,
nebo vkladem na číslo účtu sdružení: číslo bankovního účtu: FIO banka – 2700278459 / 2010

Pro soukromou osobu i firmy vystavíme doklad na danou finanční částku, kterou si můžete následně odečíst z daní.
Dále můžeme jako poděkování zviditelnit tuto firmu na našich stránkách jako sponzora a posléze také umístit na oplocení psího domova jako billboard.

Zapojte se do naší kampaně:
„Hledáme Strany a Politiky s Lidskou Tváří“ nebo další kampaně „NELITUJ a ZACHRAŃUJ“ a „Anděl“ „NELITUJ a ZATEPLUJ.“ Stačí, když si náš projekt stáhnete a umístíte na Vaše webové, firemní či emailové stránky.

Přepošlete elektronický dopis prezentovaný na našich webových stránkách vládě a poslancům:

Atakujme tak vládu s prosbami o změně v legislativě týkajících se práv zvířat, zvýšení směšných trestů za týrání, utýrání a větší pravomoce KVS i policie v ochraně zvířat.

 

Sdílejte

Comments are closed.